Akumulatorske testere
Akumulatorske testere omogućavaju precizno sečenje različitih materijala i jednostavniji rad na terenu. U ponudi Techno Feruma dostupne su kružne, ubodne, univerzalne, tračne i testere za uranjanje za obradu drveta, metala i drugih materijala.
Prikaz 97–144 od 180 rezultata
AKU ALATI, Akumulatorska testera za uranjanje, Akumulatorske testere
Akumulatorska testera za uranjanje BITURBO GKT 18V-52 GC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kombinovana kružna testera BITURBO GCM 18V-216 Professional
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Fuse akumulatorska ubodna testera VLN 1120
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere GST 18V-155 BC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere GST 18V-155 SC Professional
AKU ALATI, Aku stone testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska stona testera BITURBO GTS 18V-216 Professional
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere GST 18V-155 BC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
FUSE akumulatorska brushless ubodna testera VLP 1320
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere EasySaw 18V-70
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere UniversalSaw 18V-100
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera UniversalCirc 12
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera PKS 18 LI
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorske ubodne testere GST 18V-155 SC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kombinovana kružna testera BITURBO GCM 18V-305 GDC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kombinovana kružna testera BITURBO GCM 18V-305 GDC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere, PXC - Solo/Oprema, Ručni Električni Alati
TE-CS 18/190 Li BL-Solo, Akumulatorska ručna kružna testera
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere, PXC - Solo/Oprema, Ručni Električni Alati
TE-CS 18/150 Li - Solo, Akumulatorska ručna kružna testera
AKU ALATI, Aku stone testere, Akumulatorske testere
TE-TS 36/210 Li-Solo, Akumulatorska stona testera
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske univerzalne testere
Aku višenamenska testera/lisičarka TE-AP 18/26 LI- Solo
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera BITURBO GKS 18V-68 GC Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera HS004GM202
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera DHS660RTJ
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera BITURBO GKS 18V-68 C Professional
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera DHS680Z
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera HS012GD201
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera DHS900Z
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorska ubodna testera JV001GD201
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera sa stražnjim rukohvatom RS002GT101
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske univerzalne testere
Akumulatorska univerzalna testera/lisičarka JR002GM201
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera HS009GT201
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska kružna testera sa stražnjim rukohvatom RS002GZ
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske univerzalne testere
Akumulatorska univerzalna testera/lisičarka JR002GZ
AKU ALATI, Akumulatorska testera za uranjanje, Akumulatorske testere
Akumulatorska testera sa uranjanjem DSP601ZJU
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera HS009GZ
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske univerzalne testere
Akumulatorska univerzalna testera/lisičarka JR103DWAE
AKU ALATI, Akumulatorska testera za uranjanje, Akumulatorske testere
Akumulatorska testera sa uranjanjem SP001GZ03
AKU ALATI, Akumulatorske kružne testere, Akumulatorske testere
Akumulatorska ručna kružna testera HS011GT201
AKU ALATI, Akumulatorske testere, Akumulatorske univerzalne testere
Akumulatorska univerzalna testera/lisičarka JR103DZ
Filteri